Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
VV Verbranding met energierecuperatie van restafval 2021
Reference number: Verko-VV Verbranding met energierecuperatie van restafval 2021 -F02_0
II.1.2)Main CPV code90513300 Refuse incineration services
II.1.4)Short description:
Deze opdracht omvat het vervoer en verwerking van restafval van huishoudelijke oorsprong en gelijkaardig bedrijfsafval, afkomstig van de selectieve inzameling van Verko, af te voeren vanaf de overslag, Bevrijdingslaan 201 te 9200 Dendermonde.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Het vervoer en de verwerking van ca. 16.696 ton restafval op jaarbasis
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90513300 Refuse incineration services
II.2.4)Description of the procurement:
De onderhavige opdracht betreft het vervoer en de verwerking van restafval van huishoudelijke oorsprong en gelijkaardig bedrijfsafval, afkomstig van de selectieve inzameling van Verko, af te voeren vanaf de overslag, Bevrijdingslaan 201 te 9200 Dendermonde.
Het vervoer en de verwerking van ca. 8.348 ton restafval op jaarbasis
Lot No: 2