Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 303939-2021
Submission deadline has been amended by:  385141-2021
Magyarország-Vésztő: Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
2021/S 117-303939
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vésztői uszoda építése
Hivatkozási szám: EKR000476182021
II.1.2)Fő CPV-kód
45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A TOP-2.1.1-15-BS1-2016-00004 azonosítószámú „Sport- és szabadidős létesítmény kialakítása Vésztőn” című projekt keretében uszoda kivitelezése. Az épület tervezett hasznos alapterülete összesen: 2 548,89 m2. Az uszoda tartalmaz 3 medencét, 2 csúszdát, wellness részleget és további kiegészítő szolgáltatásokat.
Medencék:
— 341,94 m2-es változó vízmélységű (200-220 cm) úszómedence (egyidejű terhelhetősége: 68 fő)
— 231,52 m2-es változó mélységű (75-120 cm) strandmedence (egyidejű terhelhetősége: 116 fő)
— 13,38 m2-es 30 cm-es mélységű babapancsoló medence (egyidejű terhelhetősége: 7 fő)
Csúszdák:
— „turbo” csőcsúszda; 365 cm-es induló magassággal
— családi csúszda; 165 cm-es induló magassággal
Wellness:
— 6 személyes pezsgőmedence
— 6 személyes finn szauna
— 4 személyes infra szauna
— „zuhanyvilág”
Kiegészítő szolgáltatások:
— fallabda terem
— fitneszterem
Az épületben található a fő lépcső és lift, amely az akadálymentes közlekedést is biztosítja. A bejárat előtti recepció kontrollálja a beérkező vendégeket, sportolókat. Innen juthatunk el az öltözőkhöz. Lakossági, sportolói, edzői öltözők kerülnek kialakításra.
Az öltözőkből, a vizesblokkokon keresztül jutunk el a medencetérhez. Az emeleten kapott helyen a fallabdapálya és a fitneszterem, illetve az ezekhez tartozó öltözők, mosdók. Az üzemeltetési irodák szintén az emeleten kerültek kialakításra. A medencetér kiegészül az emeleten húzódó nézőtéri galériával, amelyhez mosdók is csatlakoznak. Az épületgépészeti berendezések a pincében kerülnek elhelyezésre. Az uszodatérben egy 14 000 m3/h légszállítási kapacitású befúvó/elszívó rendszer telepítésére kerül sor.
A létesítmény egyidejű befogadóképessége összesen: 308 fő.
A létesítményhez szükséges parkolóhelyeket az építtető Önkormányzat az érintett ingatlan közelében közterületen kívánja biztosítani.
A beruházások építési engedélyhez kötött, engedély száma: ETDR 202100007732
Ajánlattevőnek a tervezői nyilatkozatban leírtakat is figyelembe kell vennie a kivitelezés ütemezése, megvalósítása szempontjából. Az árazatlan költségvetések a tervezői nyilatkozatban szereplő műszaki ütemezéssel vannak összhangban.
A részletes műszaki leírást/terveket és az árazatlan költségvetést a műszaki dokumentáció tartalmazza.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az épületben található a fő lépcső és személylift, amely az akadálymentes közlekedést is biztosítja. A bejárat előtti recepció kontrollálja a beérkező vendégeket, sportolókat. Innen juthatunk el az öltözőkhöz. Lakossági, sportolói, edzői öltözők kerülnek kialakításra.