VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: II.1.4
Place of text to be modified: Krótki opis:
Instead of:
Zamówienie obejmuje dostawę piasku podsadzkowego kl. I w latach 2018 - 2019 w szacunkowej ilości 75 320,0 m3 (w tym transportem kolejowym 10 000,0 m3, transportem samochodowym 65 320,0 m3)
Read:
Zamówienie obejmuje dostawę piasku podsadzkowego kl. I w latach 2018-2019 w szacunkowej ilości 75 320,0 m3 transportem samochodowym.
Section number: II.2.4
Lot No: 1