Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kovács Katalin NKK Sp.akadémia terv. kiv.
Hivatkozási szám: EKR000294162021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Sportakadémia Velencei tónál történő létrehozására irányuló beruházás tervezési és generálkivitelezési feladatainak ellátása.
VI. szakasz: Kiegészítő információk