Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szakértői tudás megosztásával kapcsolatos támogatási szolgáltatások.
Hivatkozási szám: OC/EFSA/AMU/2017/01.
II.1.2)Fő CPV-kód73000000 Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az EFSA megállapította, hogy visszatérő igény mutatkozik szakértői tudás megosztására irányuló szolgáltatások (expert knowledge elicitation, EKE) iránt, az EFSA testületei és munkacsoportjai munkájának az EFSA szakterületein, mint például a vegyikockázat-felmérés; mikrobiáliskockázat-értékelés; környezetikockázat-értékelés; emberi táplálkozás; állategészségügyi és -jóléti kockázatok értékelése; növényegészségügyi kockázatok értékelése terén folytatott előkészítési/elősegítési, illetve szakértői tudás megosztására irányuló szolgáltatási feladatok terén.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 400 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de sprijin în vederea dobândirii cunoștințelor de specialitate.
Număr de referinţă: OC/EFSA/AMU/2017/01.
II.1.2)Cod CPV principal73000000 Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
II.1.4)Descriere succintă:
EFSA a identificat o necesitate recurentă pentru servicii de dobândire a cunoștințelor de specialitate în vederea susținerii activităților grupurilor de experți și grupurilor de lucru ale EFSA în ceea ce privește exercițiile de pregătire/facilitare și/sau exercițiile de dobândire a cunoștințelor de specialitate în domenii specifice ale EFSA, precum evaluarea riscurilor chimice; evaluarea riscurilor microbiologice; evaluarea riscului de mediu; nutriția umană; evaluarea riscurilor în ceea ce privește sănătatea și bunăstarea animalelor; evaluarea riscurilor fitosanitare.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
A se vedea dosarul licitației disponibil la adresa de internet indicată în secțiunea I.3.