II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Komplex komm Várkapitányság Nonprofit Zrt. 2020.
Hivatkozási szám: EKR001123902020
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A közbeszerzés tárgya: „Kulturális programok népszerűsítéséhez kapcsolódó komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Várkapitányság Nonprofit Zrt. számára
A közbeszerzés mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb 491 820 000 HUF + áfa, azaz Négyszázkilencvenegymillió-nyolcszázhúszezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 147 546 000 HUF + áfa, azaz Egyszáznegyvenhétmillió-ötszáznegyvenhatezer forint opció.