Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
NABAVA DIJAGNOSTIČKIH TESTOVA ZA PCR LABORATORIJ MOLEKULARNU BIOLOGIJU – grupe
Reference number: JN-03/22.VV
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 041 300.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Testovi za COBAS 4800 SYSTEM
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
Kitovi, testovi, reagensi i ostali potrošni materijal za detekciju SARS-CoV-2 (za rad na ELITe InGenius aparatu)
Lot No: 2
Kitovi za detekciju SARS-CoV-2 (kompatibilni s automatiziranim uređajem Miracle AutoXT)
Lot No: 3
Reagensi i potrošni materijal za Covid19 testiranje na Cobas Z480 instrumentu
Lot No: 4