Services - 311088-2023
Poland-Szczecinek: Forestry services
2023/S 101-311088
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w leśnictwie Krągi
Reference number: SA.270.10.2023
II.1.2)Main CPV code
77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego”, tzn. wywrotów i złomów w leśnictwie Krągi, zgodnie z Zaproszeniem do negocjacji
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: