Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 317654-2021
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2021/S 121-317654
Korrigendum
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kovács Katalin NKK Sp.akadémia terv. kiv.
Hivatkozási szám: EKR000294162021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Sportakadémia Velencei tónál történő létrehozására irányuló beruházás tervezési és generálkivitelezési feladatainak ellátása.
VI. szakasz: Kiegészítő információk