II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Potraviny pre školskú jedáleň
Reference number: ID-2256
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Dodávka potravín do školskej jedálne.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.4)Description of the procurement:
Predmetom zákazky sú dodávky trvanlivých potravín do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.
II.2.2)Additional CPV code(s)15100000 Animal products, meat and meat products
15113000 Pork
15111100 Beef
15130000 Meat products
15112100 Fresh poultry
Predmetom zákazky sú dodávky mäsa a mäsových výrobkov do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.
II.2.2)Additional CPV code(s)15500000 Dairy products
15511000 Milk
Predmetom zákazky sú dodávky mlieka a mliečnych výrobkov do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.
II.2.2)Additional CPV code(s)15896000 Deep-frozen products
15221000 Frozen fish
15331170 Frozen vegetables
Predmetom zákazky sú dodávky mrazených potravín do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.
II.2.2)Additional CPV code(s)15812100 Pastry goods
15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
15811100 Bread
Predmetom zákazky sú dodávky pečiva do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.
II.2.2)Additional CPV code(s)03142500 Eggs
Predmetom zákazky sú dodávky vajec do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.
II.2.2)Additional CPV code(s)03220000 Vegetables, fruits and nuts
15321000 Fruit juices
Predmetom zákazky sú dodávky ovocia a zeleniny do školskej jedálne podľa špecifikácie dodávok tovaru.