Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Открита процедура „Доставка на готова храна за лежащо болни и дежурен персонал" за УМБАЛ „Св. Иван Рилски” ЕАД. Референтен номер на поръчката: 20/2022
Reference number: 16/2022
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Доставка на готова храна за лежащо болни и дежурен персонал. Храна в готов за консумация вид за лежащо болните и храна за дежурния персонал в УМБАЛ „Св. Иван Рилски” ЕАД, гр. София, с оглед обезпечаване нормално функциониране на лечебното заведение за двугодишен период. Необходимо е доставяне на готова храна за приблизително 400 болни и приблизително 45 дежурен персонал дневно /количествата са ориентировъчни, възложителят не е длъжен да изкупи описаните в Техническата спецификация количества/. От предложените от Възложителя варианти на менюта и пакети за дежурен персонал ще се избират варианти за изготвяне на седмичното меню. Доставките ще се извършват ежедневно по заявки съгласно нуждите на лечебното заведение. Изготвеното седмично меню ще се заявява от страна на Възложителя една седмица предварително.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.2.4)Description of the procurement: