Works - 31957-2022
Česko-Hradec Králové: Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
2022/S 015-031957
Oznámení o změně
Změna zakázky/koncese během doby jejího trvání
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
II/304 Úpice - rekonstrukce komunikce
Spisové číslo: TOÚ/092-20/Ko
II.1.2)Hlavní kód CPV
45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45232400 Stavební práce na výstavbě kanalizace
45332200 Instalace a montáž vodovodních rozvodů
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení Díla "II/304Úpice - rekonstrukce komunikce".