Services - 320455-2023
Denmark-Copenhagen: Accommodation cleaning services
2023/S 102-320455
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Niels Brock - Udbud af rengøring 2023 - Offentligt udbud
II.1.2)Main CPV code
90911100 Accommodation cleaning services
II.1.4)Short description:
Ovennævnte udbud af rengøring gennemføres af Servicemægleren A/S på vegne af Niels Brock som et offentligt udbud.
Opgaven omfatter rengøring på Niels Brocks adresser og der gøres opmærksom på, at der allerede er bygningsfremvisning d. 6. juni, 2023, kl. 09:00, jf. Udbudsbetingelserne pkt. 2.4.
Leverandørerne bedes sætte sig grundigt ind i stamoplysningerne i Bilag B.
Opgaven er opdelt i 3 delaftaler, som er nærmere beskrevet i udbudsmaterialet., jf. Udbudsbetingelserne punkt 4.3.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1.00 DKK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
For yderligere information henvises der til udbudsmaterialet.