II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zakup i dostawa środków do mycia i dezynfekcji na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Reference number: DZP/2-23/233/72/2022
II.1.2)Main CPV code33631600 Antiseptics and disinfectants
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
1. Środki do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
II.2.4)Description of the procurement:
2. Środki do dezynfekcji dużych powierzchni
Lot No: 2
3. Środki do dezynfekcji narzędzi, endoskopów i sprzętu medycznego
Lot No: 3
4. Środki do dezynfekcji powierzchni
Lot No: 4
5. Środki do dezynfekcji powierzchni kompatybilne z myjnią WASSENBURG
Lot No: 5
6. Środki do dezynfekcji narzędzi precyzyjnych
Lot No: 6
7. Środki do mycia i dezynfekcji rąk i ciała
Lot No: 7
8. Środki do mycia rąk i ciała z możliwością zastosowania u dzieci i niemowląt
Lot No: 8
9. Chusteczki do dezynfekcji skóry
Lot No: 9
10. Środki do dezynfekcji rąk w żelu oraz środki do pielęgnacji skóry rąk po dezynfekcji
Lot No: 10
11. Środki do mycia i dezynfekcji rąk kompatybilne z systemem NEXA
Lot No: 11
12. Środki do dezynfekcji skóry pacjenta
Lot No: 12
13. Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych
Lot No: 13
14. Preparat do antybakteryjnego płukania jamy ustnej
Lot No: 14
15. Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego mającego kontakt z żywnością
Lot No: 15
15. Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego mającego kontakt z żywnością.
16. Chusteczki do mycia, dezynfekcji powierzchni
Lot No: 16
17. Środki do dezynfekcji powierzchni o spektrum sporobójczym
Lot No: 17
18. Środki do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi i sprzętu medycznego dla Bloku Operacyjnego
Lot No: 18
19. Preparat do dezynfekcji i dekalcyfikacji aparatów do hemodializy
Lot No: 19
20. Preparat do dezynfekcji aparatów do hemodializy
Lot No: 20
21. Środki do maszynowego mycia i dezynfekcji endoskopów
Lot No: 21
22. Środki do maszynowego mycia i dezynfekcji endoskopów kompatybilne z myjnią
Lot No: 22
23. Środki do dezynfekcji skóry, błon śluzowych i ran
Lot No: 23
24. Środki do dezynfekcji stomatologicznych instalacji ssących
Lot No: 24
25. Środek do dezynfekcji pomieszczeń za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły
Lot No: 25
26. Preparaty do myjek i maceratorów DDC DOLPHIN
Lot No: 26
27. Środek do odbiałczania hydrauliki aparatów do hemodializy
Lot No: 27
28. Myjka do toalety pacjenta
Lot No: 28
29. Tampony nasycone 2% roztworem diglukonianu chlorheksydyny
Lot No: 29
30. Chusteczki czyszczące kompatybilne z urządzeniem Gastrolyzer GASTRO+ --
Lot No: 30
31. Środki myjące do płuczko-dezynfektorów CLINOX 3A
Lot No: 31
32. Środki do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi i sprzętu medycznego w systemie centralnego dozowania Dr Weigerta
Lot No: 32
33. Preparaty do bezobsługowej dezynfekcji powierzchni i wyposażenia med.
Lot No: 33
34. Preparaty do dezynfekcji rąk kompatybilne z dozownikami TORK w systemie S1
Lot No: 34
35. Preparaty do stosowania w automatycznych urządzeniach dezynfekujących (oprysk skóry)
Lot No: 35
36. Preparaty do stosowania w urządzeniach Phileas.
Lot No: 36
37. Preparaty dezynfekcyjne do pielęgnacji pacjentów z Epidermolysis Bullosa (EB).
Lot No: 37
38. Jednorazowe ręczniki do mycia i wycierania ciała u dzieci
Lot No: 38