Supplies - 320666-2022
Submission deadline has been amended by:  423609-2022
Hungary-Budapest: Disposable gloves
2022/S 114-320666
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Véd.eü. kesztyűk beszerzése
Reference number: EKR001658862021
II.1.2)Main CPV code
18424300 Disposable gloves
II.1.4)Short description:
Kesztyűk beszerzése 6 rész biztosításával a meghatározott keretösszeg erejéig.
Csak új termék ajánlható meg.
Érvénytelen az ajánlat, ha a megajánlott termék az ajánlatban benyújtott műszaki leírás alapján nem felel meg a dokumentációban a termékkel szemben előírt teljesítendő minimumkövetelményeknek, azaz a megajánlott paraméterek azokat nem elégítik ki.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Gumikesztyű EFO részére
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
A keretösszeg erejéig - (nettó 53 220 HUF) az alábbiakban meghatározott műszaki specifikációknak megfelelő - kesztyű
beszerzése. Ajánlatkérő 100%-os lehívási kötelezettséget vállal.
Ajánlatkérő az alábbi műszaki követelményeknek megfeleltethető kesztyűt kíván beszerezni. (Irányadó mennyiség: 1500 db)
Gumikesztyű, NITRIL,érzékenybőrüek számára, latex és púdermentes.
Méret: S, M, L.
Minimum jótállás: 24 hó
AZ AJÁNLATNAK TARTALMAZNIA KELL:
Ajánlattevőnek csatolnia kell az alábbiakat:
(1) megajánlott termékekre a gyártó által felügyelt termékismertetőt (másolati példányban). [RÉSZLETEK: KKD.7.4.pont]
(2) AT azon nyilatkozatát (MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZAT), hogy a beszerezni kívánt termékkel szemben támasztott műszaki követelményekhez rendelt elvárásokat ajánlattevő által megajánlott termék miként teljesíti. A nyilatkozatot táblázatos formában szükséges megtenni, mely táblázatban feltüntetésre kerül a beszerezni kívánt termékkel szemben támasztott műszaki követelmény mellett a megajánlott termék műszaki paramétere számszerűsíthető adatokkal, ennek hiányában igen/nem nyilatkozattal. [RÉSZLETEK: KKD.7.4.pont]
(3) a megajánlott termék megfelelőségét az ajánlattevő az orvostechnikai eszközökről szóló rendeletben előírt gyártói megfelelőségi nyilatkozattal és - ha az orvostechnikai eszköz forgalomba hozatalához az orvostechnikai eszközökről szóló rendelet alapján szükséges - CE megfelelőség értékelési tanúsítvánnyal köteles igazolni. [RÉSZLETEK: KKD.7.4.pont]
(4) Kereskedelmi táblát (a megajánlott ár alátámasztására), a meghatározott minta és kitöltési útmutató alapján (megnevezés, cikkszám, kiszerelés, nettó és bruttó egységár, nettó összesen ár, összesen). [RÉSZLETEK: KKD.7.3.pont] Amennyiben az ajánlat nem tartalmaz kereskedelmi ajánlatot, úgy a Kbt. 71. § (8) bekezdés alapján e vonatkozásban ajánlatkérő nem ír ki hiánypótlást, hanem az ajánlatot érvénytelenné nyilvánítja. Ez alól kivételt képez, amennyiben a kereskedelmi táblában megjelölt alapadatok az ajánlat más részeiben egyértelműen és kétséget kizáró módon beazonosíthatóak.
Ajánlatkérő hivatkozik a II.1.4) pontban foglaltakra.
Vizsgálókesztyű EÜFTI részére
Lot No: 2
Keretösszeg erejéig - (nettó 1 063 260 HUF) az alábbiakban meghatározott műszaki specifikációknak megfelelő - kesztyű
Ajánlatkérő az alábbi műszaki követelményeknek megfeleltethető kesztyűt kíván beszerezni. (Irányadó mennyiség: 33 000 db)
Vizsgálókesztyű, latex.
Tisztatéri kesztyű MBLK részére
Lot No: 3
Keretösszeg erejéig - (nettó 2 031 600 HUF) az alábbiakban meghatározott műszaki specifikációknak megfelelő - kesztyű
Ajánlatkérő az alábbi műszaki követelményeknek megfeleltethető kesztyűt kíván beszerezni. (Irányadó mennyiség: 16 000 db)
Tisztatéri kesztyű, nitril.
Kimtech tisztatéri, egyszer használatos gumikesztyű, texturált ujjbegyek, biztonsági kézelő, 300 mm hosszú, használat közben elektrosztatikusan nem töltődik fel, megfelel az ISO 3, vagy 1, illetve M1.5 tisztatéri osztályok követelményeinek, EN 374-1, EN 374-2; III. kategória, AQL 1,5
Méret: S, M, L, XL.
Gumikesztyű NOO részére
Lot No: 4
Keretösszeg erejéig - (nettó 1 727 040 HUF) az alábbiakban meghatározott műszaki specifikációknak megfelelő - kesztyű
Ajánlatkérő az alábbi műszaki követelményeknek megfeleltethető kesztyűt kíván beszerezni. (Irányadó mennyiség: 49 000 db)
Gumikesztyű, nitril, púdermentes.
Méret: M, L.
Gumikesztyű, latex, púderes.
Méret: M.
Vizsgálókesztyű RAVGYI részére
Lot No: 5
Keretösszeg erejéig - (nettó 1 979 767 HUF) az alábbiakban meghatározott műszaki specifikációknak megfelelő - kesztyű
Ajánlatkérő az alábbi műszaki követelményeknek megfeleltethető kesztyűt kíván beszerezni. (Irányadó mennyiség: 73 000 db)
Vizsgáló kesztyű, púderes, latex.
Vizsgáló kesztyű, púdermentes, latex.
Méret: S, M.
Tisztatéri kesztyű JTKI részére
Lot No: 6
Keretösszeg erejéig - (nettó 5 894 685 HUF) az alábbiakban meghatározott műszaki specifikációknak megfelelő - kesztyű
Ajánlatkérő az alábbi műszaki követelményeknek megfeleltethető kesztyűt kíván beszerezni. (Irányadó mennyiség: 48 000 db)
Kimtech tisztatéri, egyszer használatos gumikesztyű, texturált ujjbegyek, biztonsági kézelő, 300 mm hosszú, használat közben elektrosztatikusan nem töltődik fel, megfelel az ISO 3, vagy 1, illetve M1.5 tisztatéri osztályok követelményeinek, EN 374-1, EN 374-2; III. kategória, AQL 1,5.
Gumikesztyű, NITRIL, púderezett.
Méret: S.