II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca dr. France Prešeren
Reference number: 7560-22-600002
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pasterizirano in sterilizirano mleko
Lot No: 1.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15000000 Food, beverages, tobacco and related products
15500000 Dairy products
II.2.1)Title:Lot No: 1.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)15500000 Dairy products
Živila iz shem kakovosti (brez eko živil): MLEKO IN MLEČNI IZDELKI (npr. izbrana kakovost)
Lot No: 1.3.
II.2.1)Title:Lot No: 1.4.
II.2.1)Title:Lot No: 1.5.
Mleko in mlečni izdelki deklarirano brez laktoze
Lot No: 1.6.
Sveže mlado goveje, telečje meso
Lot No: 2.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15110000 Meat
II.2.1)Title:Lot No: 2.2.
II.2.1)Title:Lot No: 2.3.
II.2.2)Additional CPV code(s)15112000 Poultry
Izdelki iz perutninskega mesa
Lot No: 2.4.
II.2.1)Title:Lot No: 2.5.
II.2.2)Additional CPV code(s)15100000 Animal products, meat and meat products
Bio goveje in telečje meso in izdelki
Lot No: 2.6.
Bio piščančje in puranje meso
Lot No: 2.7.
II.2.1)Title:Lot No: 2.8.
II.2.2)Additional CPV code(s)15113000 Pork
Živila iz shem kakovosti: GOVEJE MESO(npr. izbrana kakovost)
Lot No: 2.9.
II.2.2)Additional CPV code(s)15111000 Bovine meat
Živila iz sheme kakovosti (brez eko živil): PERUTNINSKO MESO (npr. višja kakovost, izbrana kakovost)
Lot No: 2.10.
II.2.1)Title:Lot No: 3.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
II.2.1)Title:Lot No: 3.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)15200000 Prepared and preserved fish
Kokošja jajca iz talne reje
Lot No: 4.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)03142500 Eggs
II.2.1)Title:Lot No: 4.2.
II.2.1)Title:Lot No: 5.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
03210000 Cereals and potatoes
03220000 Vegetables, fruits and nuts
03221000 Vegetables
03221100 Root and tuber vegetables
03221300 Leaf vegetables
15300000 Fruit, vegetables and related products
Živila iz sheme kakovosti (brez eko živil): KROMPIR (npr. integriran)
Lot No: 5.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)03212100 Potatoes
II.2.1)Title:Lot No: 5.3.
II.2.1)Title:Lot No: 5.4.
II.2.2)Additional CPV code(s)03221000 Vegetables
II.2.1)Title:Lot No: 5.5.
II.2.2)Additional CPV code(s)15300000 Fruit, vegetables and related products
II.2.1)Title:Lot No: 5.6.
II.2.1)Title:Lot No: 5.7.
II.2.2)Additional CPV code(s)15332000 Processed fruit and nuts
15332100 Processed fruit
15332300 Processed nuts
Zamrznjena zelenjava in sadje
Lot No: 6.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15311000 Frozen potatoes
15331100 Fresh or frozen vegetables
15896000 Deep-frozen products
Pasterizirana in sterilizirana sadje in zelenjava in konzervirano sadje, marmelade
Lot No: 6.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)15331400 Preserved and/or canned vegetables
15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes
II.2.1)Title:Lot No: 6.3.
II.2.2)Additional CPV code(s)03221410 Cabbage
15331461 Canned sauerkraut
II.2.1)Title:Lot No: 6.4.
15331000 Processed vegetables
15331142 Processed cabbage
Sadni in zelenjavni sokovi
Lot No: 7.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15320000 Fruit and vegetable juices
II.2.1)Title:Lot No: 7.2.
15321000 Fruit juices
15321800 Concentrated juices
Žita, mlevski izdelki, testenine in kosmiči
Lot No: 8.1.
15600000 Grain mill products, starches and starch products
15612000 Cereal or vegetable flour and related products
15613000 Cereal grain products
Bio žita, mlevski izdelki, testenine
Lot No: 8.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)15610000 Grain mill products
Zamrznjeni izdelki iz testa
Lot No: 8.3.
II.2.2)Additional CPV code(s)15896000 Deep-frozen products
II.2.1)Title:Lot No: 9.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15811100 Bread
Slaščičarski izdelki, rogljički, peciva
Lot No: 9.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Olja, majoneze, margarine
Lot No: 10.1.
II.2.2)Additional CPV code(s)15400000 Animal or vegetable oils and fats
II.2.1)Title:Lot No: 10.2.
II.2.2)Additional CPV code(s)15863000 Tea
15864000 Preparations of tea or maté
15865000 Herbal infusions
II.2.1)Title:Lot No: 10.3.
II.2.2)Additional CPV code(s)03132000 Unprocessed spices
15870000 Condiments and seasonings
15872000 Herbs and spices
Sadno in sadno zelenjavne žitne rezine
Lot No: 10.4.
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.1)Title:Lot No: 10.5.
II.2.1)Title:Lot No: 10.6.
II.2.1)Title:Lot No: 10.7.
II.2.2)Additional CPV code(s)03142100 Natural honey
15831600 Honey
II.2.1)Title:Lot No: 10.8.
II.2.2)Additional CPV code(s)03212200 Dried leguminous vegetables and pulses
II.2.1)Title:Lot No: 11.1.