II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych produkcji PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 - nr grupy: 292-11-01.
Reference number: 701801579
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych produkcji PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019, w szacunkowych ilościach i rodzajach szczegółowo określonych w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SIWZ. postępowanie obejmuje 29 zadań, przy czym zad. 29 obejmuje 191 pozycji asortymentowych z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
II.2.4)Description of the procurement:
BELKA G21.008-03.005/1*A PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 8 138
Lot No: 2
WSPORNIK 30 STOPNI G21.008-05.28 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 20 052
Lot No: 3
KOZIOŁ G21.008-03.01.01/1*F PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 8 670
Lot No: 4
WSPORNIK GÓRNY MONTAŻ NA ŚRUBĘ S7001.04.02/D PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 17 000
Lot No: 5
WSPORNIK G21.006-01.11 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 1 800
Lot No: 6
BĘBEN NAPĘDOWY OGUMOWANY Q 630X1200 WYK.I SW21.006-01.02/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 29
Lot No: 7
STACJA NAPINAJĄCA WOLNOBIEŻNA WSN-800/2X15 SW-7002-00/2/S PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA-1200/STASZIC-1200 - szt. 3
Lot No: 8
TARCZA PÓŁSPRZĘGŁA S21.006-01.02.05/2 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 127
Lot No: 9
KOZIOŁ DOLNY S7001.04.01/4 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 PIOMA-1000 - szt. 4 200
Lot No: 10
STACJA NAPINAJĄCA WOLNOBIEŻNA Z SILNIKIEM I PRZEKŁADNIĄ BEZ LINY WSN-400/15 15KW 1000V 01069-00/4 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000/WSN-400 - szt. 5
Lot No: 11
PĘTLICA TAŚMY BEZ KRĄŻNIKÓW L-30M Z WÓZKIEM I BĘBNEM DLA DŁUGOŚCI JAZDY WÓZKA MIN.24M G21.006-02/1D PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 4
Lot No: 12
NAKŁADKA GÓRNA S21.008-03.02.002/3 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 38 664
Lot No: 13
BĘBEN NAPĘDOWY Q 1030X1400 S21.008-01.03.01/P PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 4
Lot No: 14
BĘBEN NAPĘDOWY KPL Q 830X1400 7439890/00 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200/NPD - szt. 3
Lot No: 15
PĘTLICA PIOMA 1200 KPL L-30M 7070852/11 PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA-1200 - szt. 1
Lot No: 16
WSPORNIK B1400/30ST/0ST 7161380/00 PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA-1400 - szt. 985
Lot No: 17
WÓZEK PĘTLICY S7010.02.03/4S PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA 1200 - szt. 4
Lot No: 18
BĘBEN ODCHYLAJĄCY Q 245X1400 S21.012-01.04.03 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 172
Lot No: 19
BĘBEN NAPĘDOWY Q 830X1400 WYK.I S7010.15.01.02/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA-1200 - szt. 3
Lot No: 20
SZYNA PĘTLICY S7010.02.02.02 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 PIOMA-1200 - szt. 160
Lot No: 21
ZESPÓŁ BĘBNÓW KIERUJĄCYCH S21.006-03 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 5
Lot No: 22
WYSIĘGNIK BEZ KRĄŻNIKÓW G21.006-01.01*C PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 7
Lot No: 23
KOŁOWRÓT-STACJA NAPINAJĄCA Z SILNIKIEM I PRZEKŁADNIĄ BEZ LINY 15KW 1000V 7319905/00 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 2
Lot No: 24
BĘBEN NAPĘDOWY Q 630X1400 WYK.II SW21.006-01.02/1=431-001803-N PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 8
Lot No: 25
STACJA NAPINAJĄCA WOLNOBIEŻNA WSN-800/2X15 WYK.I 80/120KN 500/1000V 7029515/11 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200 - szt. 1
Lot No: 26
TULEJA PÓŁSPRZĘGŁA S21.006-01.02.06/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 44
Lot No: 27
BELKA G21-107DC*A PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 - szt. 2500
Lot No: 28
SIATKA OSŁONOWA=OSŁONA PĘTLICY 3000X800MM S7010.02.02.04/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200/PIOMA-1200 - szt. 390
Lot No: 29
Części zamienne wg asortymentu określonego w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ - 191 pozycji asortymentowych - ogólna ilość szt. 90675