Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
In het kader van de gevraagde dienstverlening en bijhorende werkzaamheden sluit Enexis een raamovereenkomst met één Inschrijver ten behoeve van het Afvalmanagement.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 26 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79723000 Waste analysis services
II.2.4)Description of the procurement:
Het betreft een aanbesteding voor de dienst Afvalmanagement. Onder Afvalmanagement verstaan wij de uitvoering van alle activiteiten die nodig zijn om afvalstromen te beheren. Vanaf het ophalen van het afval tot het recyclen ervan, het monitoren van het proces van afvalverwerking, rapportering en analyse.