II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wraz z uruchomieniem sprzętu medycznego dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Reference number: DZP.242.238.2021
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Dostawa wraz z uruchomieniem sprzętu medycznego dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii – 5 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33157800 Oxygen administration unit
II.2.4)Description of the procurement:
Respirator transportowy, turbinowy do terapii niewydolności oddechowej – zadanie nr 1.
II.2.2)Additional CPV code(s)33123210 Cardiac-monitoring devices
Kardiomonitor z modułem transportowym – zadanie nr 2.
II.2.2)Additional CPV code(s)33112200 Ultrasonic unit
Aparat USG – zadanie nr 3.
II.2.2)Additional CPV code(s)33100000 Medical equipments
Przenośny, cyfrowy aparat dopplerowski do diagnostyki przepływu krwi w tętnicach poza- i wewnątrz czaszkowych z monitorowaniem 2 kanałowym – zadanie nr 4.
II.2.2)Additional CPV code(s)33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Bronchofiberoskop – zadanie nr 5.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZP.242.238.2021
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33157800 Urządzenia do podawania tlenu
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33123210 Urządzenia do monitorowania czynności serca
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33112200 Aparaty ultrasonograficzne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii