Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering en installatie PV-systeem
Reference number: 2022-NG-1009062
II.1.2)Main CPV code09331000 Solar panels
II.1.4)Short description:
De Opdrachtgever is voornemens om middels een PV-systeem op de niet-overdekte parkeergarage van het theater zonne-energie op te wekken ten behoeve van laadpalen. Omdat het over een niet-overdekte parkeergarage gaat wordt er een dragende hulpconstructie gerealiseerd. De PV-panelen dienen op het elektranet te worden aangesloten, waarbij aanpassingen aan de hoofdverdeelinrichting noodzakelijk zijn.
Middels deze aanbesteding wordt een leverancier voor de levering en de installatie van het PV-systeem gezocht. Het realiseren van de hulpconstructie, de bekabeling naar laadpalen en meerjarig onderhoud zijn optioneel.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45315000 Electrical installation work of heating and other electrical building-equipment
09332000 Solar installation
II.2.4)Description of the procurement:
Het dakoppervlak is ongeveer 2.640 m2.