Supplies - 324575-2018
Poland-Rossosz: Solar photovoltaic modules
2018/S 142-324575
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów na biomasę na terenie Gminy Rossosz w ramach projektu „Montaż instalacji OZE w Gminie Rossosz”
Reference number: ZP.271.4.2018
II.1.2)Main CPV code
09331200 Solar photovoltaic modules
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów na biomasę na terenie Gminy Rossosz w ramach projektu „Montaż instalacji OZE w Gminie Rossosz”.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji solarnych na terenie Gminy Rossosz
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
09331100 Solar collectors for heat production
45300000 Building installation work
45330000 Plumbing and sanitary works
45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa i montaż instalacji solarnych na terenie Gminy Rossosz, obejmująca:
1) dostawę i montaż w oparciu o posiadaną dokumentację techniczną 35 szt. instalacji solarnych, w tym:
a) 18 szt. instalacji 2 – kolektorowych z zasobnikiem o poj. 200 l montowanych na dachach budynków mieszkalnych osób fizycznych,
b) 14 szt. instalacji 3 – kolektorowych z zasobnikiem o poj. 300 l montowanych na dachach budynków mieszkalnych osób fizycznych,
c) 3 szt. instalacji 5 – kolektorowych z zasobnikiem o poj. 500 l montowanych na dachach budynków mieszkalnych osób fizycznych,
2) montaż kolektorów słonecznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu,
3) posadowienie podgrzewacza c.w.u.,
4) podłączenie podgrzewacza c.w.u. do istniejącej instalacji c.w.u., cyrkulacji c.w.u., c.o. i z. w.
5) wykonanie instalacji łączącej kolektory z podgrzewaczem c.w.u.
6) montaż armatury, zespołu pompowego, naczyń przeponowych i pozostałych elementów wg. schematu technologicznego,
7) instalacja układu sterującego,
8) wykonanie płukania oraz prób ciśnieniowych instalacji,
9) napełnienie instalacji,
10) uruchomienie instalacji,
11) przeszkolenie Użytkowników,
12) sporządzenie instrukcji obsługi i przekazanie jej Użytkownikom
13) uzupełnienie ubytków ścian, stropów, uszczelnienie pokrycia dachowego po przejściach przewodów,
14) wykonanie przewodów instalacji c.o. oraz wody zimnej i ciepłej, niezbędnych do połączenia z projektowanym systemem solarnym.
15) wbudowanie modemu internetowego (moduł LAN) na potrzeby wdrożenia inteligentnych systemów zarządzania energią w oparciu o technologie TIK (Technologie Informacyjno-Komunikacyjne),
16) inne elementy ujęte w załączniku nr 1a do SIWZ i Projekcie umowy stanowiącym załącznik Nr 2a do SIWZ.
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Rossosz
Lot No: 2
45261215 Solar panel roof-covering work
45310000 Electrical installation work
45311000 Electrical wiring and fitting work
45311200 Electrical fitting work
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Rossosz, obejmująca:
1) dostawa i montaż w oparciu o posiadaną dokumentację techniczną 44 szt. instalacji fotowoltaicznych, w tym:
a) 13 szt. instalacji fotowoltaicznych o mocy 2,08 kWp zainstalowanych na dachach budynków mieszkalnych osób fizycznych,
b) 5 szt. instalacji fotowoltaicznych o mocy 2,08 kWp zainstalowanych na dachach budynków gospodarczych osób fizycznych,
c) 18 szt. instalacji fotowoltaicznych o mocy 3,12 kWp zainstalowanych na dachach budynków mieszkalnych osób fizycznych,
d) 8 szt. instalacji fotowoltaicznych o mocy 3,12 kWp zainstalowanych na dachach budynków gospodarczych osób fizycznych,
2) montaż inwerterów i pozostałych urządzeń,
3) montaż kompletnego okablowania,
4) montaż zabezpieczeń przepięciowych,
5) doprowadzenie przewodów AC do miejsca istniejącej tablicy bezpiecznikowej budynku oraz przystosowanej jej do podłączenia nowego obwodu,
6) próby, regulacja instalacji,
7) uruchomienie technologiczne instalacji,
8) przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji wykonanych instalacji fotowoltaicznych wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi i ich przekazaniem użytkownikom,
9) wbudowanie modemu internetowego (moduł LAN) na potrzeby wdrożenia inteligentnych systemów zarządzania energią w oparciu o technologie TIK (Technologie Informacyjno-Komunikacyjne),
10) podłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej wraz ze zgłoszeniem przyłączenia mikroinstalacji do sieci dystrybucyjnej PGE Dystrybucja S.A., Oddział Lublin, Rejon Energetyczny Białej Podlaskiej na podstawie wytycznych dostępne na stronie zakładu.
11) inne elementy ujęte w załączniku nr 1b do SIWZ i wzorze umowy stanowiącym załącznik Nr 2b do SIWZ.
Dostawa i montaż kotłów na biomasę na terenie Gminy Rossosz
Lot No: 3
45331110 Boiler installation work
45320000 Insulation work
Dostawa i montaż kotłów na biomasę na terenie Gminy Rossosz, obejmująca:
1) dostawę i montaż w oparciu o posiadaną dokumentację techniczną 36 szt. kotłów na biomasę (zgazowujących), w tym:
a) 21 szt. o mocy nominalnej 18 kW,
b) 15 szt. o mocy nominalnej 25 kW,
2) montaż armatury, urządzeń i pozostałych elementów wg schematu technologicznego,
3) instalacja układu sterującego,
4) wykonanie płukania oraz prób ciśnieniowych instalacji,
5) napełnienie instalacji,
6) uruchomienie instalacji,
7) przeszkolenie Użytkowników,
8) sporządzenie instrukcji obsługi i przekazanie jej Użytkownikom,
9) uzupełnienie i uszczelnienie ubytków po przejściach przewodów,
10) wykonanie przewodów instalacji wody zimnej, ciepłej c.o. i elektrycznych niezbędnych do połączenia z projektowanym systemem,
11) wbudowanie modemu internetowego (moduł LAN) na potrzeby wdrożenia inteligentnych systemów zarządzania energią w oparciu o technologie TIK (Technologie Informacyjno-Komunikacyjne),
12) inne elementy ujęte w załączniku nr 1c do SIWZ i wzorze umowy stanowiącym załącznik Nr 2c do SIWZ.