II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi, łączników i pozostałych elementów przewodu wiertniczego oraz świdrów, koronek, poszerzaczy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Reference number: 701900014
II.1.2)Main CPV code43613000 Parts of coal or rock cutting machinery
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są dostawy osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego oraz świdrów, koronek, poszerzaczy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku - nr grupy 295-6 i 295-8, wg asortymentu i w ilościach określonych w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 SIWZ, z podziałem na 13 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43613000 Parts of coal or rock cutting machinery
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa żerdzi 6xkątnych w ilości 7 048 szt.
II.2.1)Title:
Dostawa żerdzi śrubowych żebrowych
Lot No: 2
Dostawa żerdzi śrubowych żebrowych w ilości 8 074 szt.
Dostawa żerdzi rurowo-płuczkowych
Lot No: 3
Dostawa żerdzi rurowo-płuczkowych w ilości 10 747 szt.
Dostawa łączników do żerdzi
Lot No: 4
Dostawa łączników do żerdzi w ilości 2 151 szt.
Dostawa narzędzi wiercenia obrotowego
Lot No: 5
Dostawa narzędzi wiercenia obrotowego w ilości 37 szt.
Dostawa rur stalowych w ilości 263 szt.
Dostawa pozostałego osprzętu wiertniczego
Lot No: 7
Dostawa pozostałego osprzętu wiertniczego w ilości 383 szt.
Dostawa koronek jednodłutowych
Lot No: 8
Dostawa koronek jednodłutowych w ilości 7 384 szt.
Dostawa świdrów, poszerzaczy, wieńcy
Lot No: 9
Dostawa świdrów, poszerzaczy, wieńcy w ilości 390 szt.
Dostawa świdrów diamentowych
Lot No: 10
Dostawa świdrów diamentowych w ilości 2 818 szt.
Dostawa koronek słupkowych
Lot No: 11
Dostawa koronek słupkowych w ilości 56 szt.
Dostawa koronek diamentowych
Lot No: 12
Dostawa koronek diamentowych w ilości 29 szt.
Dostawa głowic wierteł i innego osprzętu wiertniczego
Lot No: 13
Dostawa głowic wierteł i innego osprzętu wiertniczego w ilości 650 szt.