Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
KONSULTACINĖS PASLAUGOS, SUSIJUSIOS SU IGNALINOS ATOMINĖS ELEKTRINĖS REAKTORIŲ ŠACHTŲ SISTEMŲ IŠMONTAVIMU
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71350000 Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Konsultacinės paslaugos, susijusios su Ignalinos atominės elektrinės reaktorių šachtų išmontavimu .
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 9 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71350000 Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos
71310000 Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos
72224000 Projektų vadybos konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkančioji organizacija perka paslaugas, kurios preliminariai apima:
(a) Projekto valdymo konsultacines paslaugas;
(b) Sutarčių valdymo konsultacines paslaugas;
(c) Technines-inžinerines konsultacines paslaugas.
Perkančioji organizacija planuoja sudaryti vieną ar kelias pagrindines sutartis dėl kiekvienos iš nurodytų paslaugų rūšių atskirai ir/arba dėl kelių paslaugų rūšių kartu pasirinktinai.
Įsigytų paslaugų apimtis priklausys nuo faktinio perkančiosios organizacijos poreikio, kai:
• Minimali perkamų "in situ" paslaugų apimtis, kurią perkančioji organizacija planuoja įsigyti, sudaro 1000 žmogaus darbo dienų.
• Nuotolinių paslaugų perkančioji organizacija galės įsigyti tiek, kol "in situ" ir nuotolinių paslaugų bendra vertė neviršys preliminariosios sutarties kainos.