Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж /ДСП/, Дневен център за деца и младежи с увреждания /ДЦДМУ/,......продължава в Раздел II.1.4) Кратко описание
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
Продължение от Раздел II.1.1) Наименование ......Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания/ ЦНСТДБУ/ и Дневен център за пълнолетни лица с увреждания /ДЦПЛУ/ в гр. Пещера по обособени позиции"
Доставка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж патронаж /ДСП/, Дневен център за деца и младежи с увреждания /ДЦДМУ/, Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания /ЦНСТДБУ/ и Дневен център за пълнолетни лица с увреждания /ДЦПЛУ/ в гр. Пещера с цел:Осигуряване на качествена, здравословна и питателна храна на потребителите;Осигуряване на правилен режим на хранене, отчитащ изискванията на Закона за здравето и нормативните актове по прилагането му;Подобряване качеството и условията, при които се осъществява храненето на потребителите;Повишаване на бързината на доставката при необходимост от хранителни продукти.Видът и количеството на хранителните продукти са посочени в Техническата спецификация – неразделна част от настоящата документация.