Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
'Your Europe Advice' — the European Union's free legal advice service.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 21: Legal services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: The tasks are to be performed at the premises designated by the contractor. The service may be provided centrally, e.g. via a single central body. It may also be provided on a decentralised basis, e.g. via a contractor with a network of relays, for example at national and regional level. Other operational structures are also possible.
Where the need arises, 1 or more experts should be available for travel within each Member State of the European Union to participate in outreach activities.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
The European Commission is seeking to obtain services relating to the provision of the 'Your Europe Advice' service, which offers personalised advice to citizens and businesses on their rights based on EU legislation, especially regarding (but not limited to) the internal market. The EU's 'Your Europe' Web portal aims to provide detailed information on the rights available to citizens and businesses in the framework of the internal market. This information is complemented by the advice provided by the 'Your Europe Advice' service (hereafter 'the service'). If citizens are still unable to exercise their rights with the help of 'Your Europe Advice', they are signposted to problem solving services such as Solvit.
The contractor will be asked to provide practical information on the exercise of rights based on EU legislation in specific circumstances outlined by the enquirers in their enquiries and will advise and signpost on the next steps to be taken to overcome problems they may encounter in the exercise of those rights. The contractor will also reply to enquiries forwarded to the service on behalf of citizens by related services provided at EU and national levels, in particular European advice services and networks. By providing information on and analysis of the enquiries received by way of feedback reports, the contractor will also assist the European Commission in identifying issues which may need to be addressed to improve the functioning of the internal market.
The contractor will be able to use the existing IT application developed and managed by the Commission to manage the incoming queries and their subsequent handling.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)79111000 Legal advisory services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
The estimated maximum annual amount for the execution of all the tasks referred to in this call for tenders is, for the first contractual year, 1 850 000 EUR including all charges and expenses. This amount may be higher in the subsequent contractual years depending on the number of eligible questions. This amount includes:
(i) an annual fixed sum covering all administrative and management activities including all possible costs for start-up activities in order to make the service operational as of 1.7.2015, as well as any other operating activities except replying to enquiries;
(ii) remuneration for replying to all eligible enquiries per year; and
(iii) remuneration for any other activities foreseen in the contract (where specific remuneration is foreseen). No contract offer above this amount will be considered.
The contract can be renewed a maximum of 4 times, each time for a period of 12 months of effective running.
Estimated value excluding VAT: 1 850 000 EUR
II.2.2)Information about optionsOptions: no
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
„Jūsų Europos patarėjas“ – Europos Sąjungos nemokama teisinio konsultavimo tarnyba.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 21: Teisinės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: užduotys bus vykdomos rangovo nurodytose patalpose. Paslauga gali būti teikiama centralizuotai, pvz., per atskirą centrinę instituciją. Ji taip pat gali būti teikiama decentralizuotai, pvz., per rangovą su perdavimo tinklu, pavyzdžiui, nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu. Kitos veiklos sistemos taip pat galimos.
Jei reikia, 1 ar daugiau ekspertų turėtų galėti keliauti į bet kurią Europos Sąjungos valstybę narę ir dalyvauti informavimo veikloje.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Europos Komisija siekia gauti paslaugas, susijusias su „Jūsų Europos patarėjo“, teikiančio asmenines konsultacijas piliečiams ir įmonėms apie jų teises, numatytas ES teisės aktuose, ypač susijusias (tačiau tuo neapsiribojančias) su vidaus rinka. ES „Jūsų Europa“ žiniatinklio portale siekiama pateikti išsamią informaciją apie piliečių ir įmonių teises vidaus rinkoje. Ši informacija yra papildyta remiantis „Jūsų Europos patarėjo“ (toliau – tarnyba) suteikta konsultacija. Jei padedant „Jūsų Europos patarėjui“ piliečiai vis dar negali naudotis savo teisėmis, jie yra nukreipiami į problemos sprendimo tarnybą, pvz., Solvit (Vidaus rinkos problemų sprendimo tinklas).
Rangovo bus paprašyta pateikti praktinę informaciją apie naudojimąsi teisėmis, numatytomis ES teisės aktuose, ypatingomis aplinkybėmis, nurodytomis užklausų teikėjų užklausose, ir jis turės aiškiai nurodyti kitus žingsnius, kurių reikės imtis, siekiant išspręsti problemas, su kuriomis jie gali susidurti besinaudodami šiomis teisėmis. Rangovas taip pat atsakys į užklausas, kurias piliečių vardu tarnybai pateikė susijusios tarnybos ES ir nacionaliniu lygmenimis, ypač Europos konsultavimo tarnybos ir tinklai. Teikdamas informaciją apie atsakomųjų ataskaitų būdu gautas užklausas bei analizuodamas jas, rangovas taip pat teiks pagalbą Europos Komisijai, nustatančiai problemas, kurias gali tekti spręsti siekiant pagerinti vidaus rinkos funkcionavimą.
Rangovas galės naudoti esamą Komisijos kuriamą ir valdomą IT programą gaunamoms užklausoms valdyti ir toliau jas tvarkyti.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)79111000 Teisinio konsultavimo paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Numatoma didžiausia metinė visų užduočių, nurodytų šiame kvietime dalyvauti konkurse, įvykdymo suma pirmiesiems sutarties metams yra 1 850 000 EUR, įskaitant visus mokesčius ir išlaidas. Atsižvelgiant į tinkamų klausimų skaičių, ši suma gali būti didesnė kitais sutarties metais. Ši suma apima:
i) metinę nustatytą sumą, apimančią visas administracines ir valdymo veiklas, įskaitant visas galimas su pradine veikla susijusias išlaidas, kad paslauga galima būtų naudotis nuo 1.7.2015, bei bet kokią kitą darbinę veiklą, išskyrus atsakymą į užklausas;
ii) atlyginimą už atsakymą į visas tinkamas užklausas per metus;
iii) atlyginimą už bet kokias kitas veiklas, numatytas sutartyje (jei yra numatytas specialus atlyginimas). Jokia sutartis, viršijanti šią sumą, nebus svarstoma.
Sutartis gali būti atnaujinta daugiausia 4 kartus, kiekvieną kartą 12 mėnesių veiksmingos veiklos laikotarpiui.
Numatoma vertė be PVM: 1 850 000 EUR
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne