2. Ofertę sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym Podpisem elektronicznym.
5. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej Oferty na podstawie art. 126 ust. 1 Ustawy PZP, w celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania, wezwie Wykonawcę, którego Oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w punkcie 12.4 SWZ.