II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa produktów spożywczych - 5 zadań
Reference number: DZP-271-2-114/PN/2023
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
1. Przedmiot zamówienia stanowi : Dostawa produktów spożywczych – 5 zadań.
1.1. Zamówienie zostało podzielone na części:
Zadanie 1 – Wyroby wędliniarskie
Zadanie 2 – Ryby mrożone i konserwowe
Zadanie 3 – Mięso wołowe i wieprzowe
Zadanie 4 – Wyroby garmażeryjne
Zadanie 5 – Woda źródlana w galonach
2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ :
Załącznik nr 1 Projekt umowy
Załącznik nr 2 Formularz oferty
Załącznik nr 3 Formularze cenowe – Kalkulacja Cenowa zał. od nr 3/1 do nr 3/5.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 967 675.00 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie 1- Wyroby wędliniarskie
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.4)Description of the procurement:
Opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3/1 do SWZ.
Zadanie 2 - Ryby mrożone i konserwowe
Lot No: 2
Opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3/2 do SWZ.
Zadanie 3 - Mięso wołowe i wieprzowe
Lot No: 3
Opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3/3 do SWZ.
Zadanie 4 - Wyroby garmażeryjne
Lot No: 4
Opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3/4 do SWZ.
Zadanie 5 - Woda źródlana w galonach
Lot No: 5
Opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3/5 do SWZ.