II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřebystravovacího zařízení zadavatele
II.1.2)Main CPV code03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products
II.1.4)Short description:
Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavatele. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products
15000000 Food, beverages, tobacco and related products
39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavatele. Podobně je předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu §141 ZZVZ.
Cena - Váha