Supplies - 32858-2022
Česko-Ostrava: Zpracovaný papír a lepenka
2022/S 015-032858
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Nákup kancelářského papíru pro resort statutárního města Ostravy - 2020 - 2022
Spisové číslo: 72/2020
II.1.2)Hlavní kód CPV
30197600 Zpracovaný papír a lepenka - AB18
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky papíru (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: