Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021
II.1.2)Hlavní kód CPV45233139 Údržba dálnic
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zakázky je výběr vhodného uchazeče, který bude na vyzvání zadavatele provádět stavební práce, spočívající v přetěsňování spárořezu a v opravách trhlin či poškozených hran cementobetonového krytu nebo v opravách trhlin v asfaltové obrusné vrstvě na dálnicích, které jsou ve správě příslušných Středisek správy a údržby dálnic (SSÚD).