Services - 329761-2018
Polska-Jarocin: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
2018/S 144-329761
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych
Numer referencyjny: WR-RGK.271.16.2018
II.1.2)Główny kod CPV
09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
II.1.4)Krótki opis:
Świadczenie usługi oświetlania ulic, placów i dróg publicznych na majątku będącym w dyspozycji Spółki Oświetlenie uliczne i drogowe Sp. z o.o., ul. Wrocławska 71A, 62-800 Kalisz i zlokalizowanym na terenie Gminy Jarocin.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: