Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa warzyw i owoców świeżych
Numer referencyjny: ZP/30/2022
II.1.2)Główny kod CPV15800000 Różne produkty spożywcze
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa warzyw i owoców świeżych.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup i dostawa świeżych warzyw i owoców.