Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu
Reference number: DZ.DL.341.108.2021
II.1.2)Main CPV code41110000 Drinking water
II.1.4)Short description:
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu. Przedmiot niniejszego zamówienia określa formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do zaproszenia. Standard wykonywanych usług oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają zapisy wzoru umowy.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu od 01.01.2022 roku na czas nieoznaczony. Zawarta w wyniku postępowania umowa będzie określać standard wykonywanych usług oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia.