There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 3303-2021
Magyarország-Budapest: Őrzési szolgáltatások
2021/S 002-003303
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Őrzés, rendezvénybiztosítás feladatok Puskás Aréna
Hivatkozási szám: EKR000288482020
II.1.2)Fő CPV-kód
79713000 Őrzési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási keretmegállapodás a Puskás Aréna épületéhez és rendezvényeihez kapcsolódó vagyon- és biztonság védelmi feladatainak és rendezvénybiztosítási feladatok ellátására a műszaki leírás szerinti tartalommal.
Őrzés- védelmi, riasztási feladatok, portaszolgálat és recepciós feladatok, kamerarendszer kezelése, járőrszolgálat, gépjárműforgalom koordináció, biztonsági terv és jelentések készítése
Megrendelő igényei szerint a rendezvénybiztosítás speciális igényeinek ellátása:
— biztonsági zárások felállítása a használt terület tekintetében,
— külső ruházat és csomagátvizsgálás vizuálisan, tiltott tárgyak bevitelének megakadályozása,
— irányítási parkoltatási feladatok,
— vendégek elől elzárt területek biztosítása
— tájékoztatási feladatok
Rendezvénybiztosítási feladatok ellátása:
— regisztrációs feladatok
— vendégek fogadása, kísérése, tájékoztatása
— ruhatár őrzési feladatok ellátása
A létesítmény „alap üzemelési” őrzési feladataihoz egy napra tervezett egyidejű maximális létszám elvárás 12 fő.
Tervezett óraszám 204 óra / nap
77500 óra / év
A keretösszeg 1800 millió forint, melyből AK 77 500 óra őrzés és rendezvénybiztosítás munka lehívására vállal kötelezettséget.
Egyidejű tervezett létszám maximuma 1000 főt meghaladó.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79710000 Biztonsági szolgáltatások
79715000 Járőrözési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Puskás Aréna befogadó képessége:
— labdarúgó mérkőzés esetén 68 156 fő
— koncert és egyéb rendezvény alkalmával 75 000 fő
— 7 darab fix szolgálati hely, kamerarendszer (460 darab)