Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Bieżące utrzymanie dróg krajowych na terenie Rejonu w Legnicy w latach 2023-2026, Zadanie nr 4 – Utrzymanie pasów drogowych oraz usługi patrolowo-interwencyjne
Reference number: O/WR.D-3.2421.13.2023
II.1.2)Main CPV code77314100 Grassing services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi związane z bieżącym utrzymaniem dróg krajowych obejmujących utrzymanie elementów pasa drogowego takich jak odwodnienie, pobocza, utrzymanie estetyki poprzez m.in. mycie znaków, pielęgnację zieleni, sprzątanie parkingów i obszaru pasa drogowego oraz wykonywanie patroli i obsługę zdarzeń drogowych na drogach krajowych nr A4, S3 i 94 na terenie działania Rejonu w Legnicy