We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Works - 3314-2021
Submission deadline has been amended by:  88283-2021
Czechia-Prague: Intercity railway works
2021/S 002-003314
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Adamov-Blansko, BC
II.1.2)Main CPV code
45234110 Intercity railway works
II.1.4)Short description:
Cílem stavby je komplexní rekonstrukce dvojkolejného úseku trati v km 171,708 -178,754. Součástí stavby je rekonstrukce zastávky Adamov.
Účelem stavby je odstranění propadů traťové rychlosti, zvýšení bezpečnosti provozu, zajištění spolehlivého provozu, zajištění bezbariérového přístupu pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, zlepšení technického stavu řešené trati, zajištění parametrů interoperability a zajištění splnění požadavků platné legislativy.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 2 171 241 174.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
45221112 Railway bridge construction work
45221200 Construction work for tunnels, shafts and subways
II.2.4)Description of the procurement:
Cílem stavby je komplexní rekonstrukce dvojkolejného úseku trati v km 171,708-178,754. Součástí stavby je rekonstrukce zastávky Adamov.
Stavba „Adamov-Blansko, BC“ je liniovou stavbou, která je rozložena na úseku prvního tranzitního železničního koridoru mezi dopravnami Adamov (žkm 171,708) a Blansko (žkm 178,754), v celkové délce 7,046 km.
Předmětem stavby jsou jak zcela nové objekty (nové ostrovní nástupiště s přístupy včetně úpravy směrového vedení obou traťových kolejí a s nimi souvisejících stavebních úprav v Adamově zastávce, protihlukové stěny, opěrné a zárubní zdi), tak i úpravy stávajících objektů (železniční svršek, spodek, nástupiště, mostní objekty, zdi, tunely, skalní svahy, trakční vedení, rozvody elektro a osvětlení, úpravy komunikací, přeložky sítí). Zásadní jsou zejména rekonstrukce tunelů, z nichž rozhodující objem prací připadá na tunely 8/1 a 8/2.