Supplies - 334692-2022
Poland-Warsaw: Medical breathing devices
2022/S 119-334692
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ZP/CZD/086/22 Dostawa osprzętu do aparatów medycznych - 5 pakietów
Reference number: ZP/CZD/086/22
II.1.2)Main CPV code
33157400 Medical breathing devices
II.1.4)Short description:
Dostawa osprzętu do aparatów medycznych - 5 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pakiet nr 1 - osprzęt kompatybilny do nawilżaczy Fischer&Paykel
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
1. ADAPTER ELEKTRYCZNY 900MR806 lub równoważny
2. ADAPTER ELEKTRYCZNY DO DRENÓW PODWÓJNIE PODGRZEWANYCH 900MR805 lub równoważny
3. ADAPTER ELEKTRYCZNY DO DRENÓW WIELORAZOWEGO UŻYTKU 900MR858 lub równoważny
4. ADAPTER Z GNIAZDKIEM DO CZUJNIKA TEMPERATURY 900MR156 lub równoważny (
5. ADAPTER Z GNIAZDKIEM DO CZUJNIKA TEMPERATURY DLA DOROSŁYCH 900MR532 lub równowazny
6. CZUJNIK TEMPERATURY 900MR868 lub równoważny
7. CZUJNIK TEMPERATURY 900MR860 lub równoważny
8. Komora nawilżacza wielorazowego użytku dla noworodków MR 340 lub równoważna
9. Komora nawilżacza wielorazowego użytku dla dorosłych MR370 lub równoważna
10. ŁĄCZNIK DO TLENOTERAPII BIERNEJ 900 MR159 lub równoważny
Pakiet nr 2 - osprzęt kompatybilny z aparatem AIRVO2 prod. Fisher&Paykel (urzadzenie na gwarancji)
Lot No: 2
1. Filtr powietrza lub równoważny
2. Gąbka do czyszczenia, na patyku lub równoważna
3. Kaniula donosowa Optiflow Junior 2 do terapii wysokoprzepływowej lub równoważna
4. Kaniula donosowa Optiflow Junior 2 do terapii wysokoprzepływowej lub równoważne
5. Kaniula donosowa Optiflow+ L lub równowazna do nosowej wentylacji wysokoprzepływowej dla dorosłych
6. Kaniula donosowa Optiflow+ M lub równowazna do nosowej wentylacji wysokoprzepływowej dla dorosłych
7. Kaniula donosowa Optiflow+ S lub równowazna do nosowej wentylacji wysokoprzepływowej dla dorosłych
8. Pokrowiec do sterylnego przechowywania zdezynfekowanego urządzenia lub równoważny
9. Zestaw do dezynfekcji aparatu lub równoważny
10. Zestaw zawierający rurę i komorę AirSpiral lub równoważny
Pakiet nr 3 - osprzęt kompatybilny do respiratorów Servo-i
Lot No: 3
1. NEBULIZATOR 66478410 lub równoważny
2. servo i ŁĄCZNIK DO RUR 10-15MM lub równoważny
3. servo i KOŃCÓWKA KASETY WYDECHOWEJ ŁĄCZĄCA RURY ODDECHOWE lub równoważna
4. servo i MEMBRANA DO KASETY WYDECHOWEJ (1 op. 10 szt.) lub równoważna
5. servo PŁUCKO TESTOWE lub równoważne
6. servo300i FILTR BAKTERYJNY SERVO DUO GARD 1OP.=60 SZT. lub równoważne
7. servo300i ŁĄCZNIK DO RUR 22-10MM lub równoważne
8. servo300i PŁUCKO TESTOWE lub równoważne
Pakiet nr 4 osprzęt do aparatów MAQUET Flow-i
Lot No: 4
1. FLOW i/s filtr przeciwpyłowy lub równoważny
2. FLOW i/s linia próbkująca do gazów lub równoważna
Pakiet nr 5 - osprzęt do resuscytatorów Ambu
Lot No: 5
1. Kompletny zawór pacjenta z pojedynczą membraną, obracanym złączem i zaworem bezpieczeństwa 40cmH20, kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego workami samorozrężapnymi Ambu MARK IV Baby, Ambu Oval/Oval Plus dla dzieci i noworodków lub równoważny
2. Kompletny zawór pacjenta z pojedynczą membraną, obracanym złączem i zaworem bezpieczeństwa 40cmH20, kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego workami samorozrężapnymi: Ambu Oval/Oval Plus dla dorosłych lub równoważny