II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dobava konvencionalnih in ekoloških živil ter živil iz shem kakovosti
Reference number: JN 4/2020
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Sveže meso in mesni izdelki
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)15110000 Meat
15130000 Meat products
II.2.4)Description of the procurement:
Sveže perutninsko meso in izdelki
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)15112000 Poultry
Zamrznjene ribe in izdelki iz rib
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
II.2.2)Additional CPV code(s)15200000 Prepared and preserved fish
II.2.2)Additional CPV code(s)15500000 Dairy products
15511000 Milk
II.2.2)Additional CPV code(s)15811000 Bread products
15811100 Bread
Pecivo in slaščičarski izdelki
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)15812000 Pastry goods and cakes
II.2.2)Additional CPV code(s)15811510 Sandwiches
Moka mlevski izdelki in riž
Lot No: 10
II.2.2)Additional CPV code(s)15610000 Grain mill products
Testenine in jušne zakuhe
Lot No: 11
II.2.2)Additional CPV code(s)15850000 Pasta products
Pred pripravljene zamrznjene jedi
Lot No: 12
II.2.2)Additional CPV code(s)15896000 Deep-frozen products
Zamrznjena zelenjava in sadje
Lot No: 13
II.2.2)Additional CPV code(s)15300000 Fruit, vegetables and related products
15896000 Deep-frozen products
Konzervirana zelenjava in sadje
Lot No: 14
II.2.2)Additional CPV code(s)15330000 Processed fruit and vegetables
II.2.2)Additional CPV code(s)15321000 Fruit juices
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.2)Additional CPV code(s)15882000 Dietetic products
Eko meso in mesni izdelki
Lot No: 18
Eko kruh in pekovsko pecivo
Lot No: 20
II.2.2)Additional CPV code(s)15600000 Grain mill products, starches and starch products
Eko sveže sadje in zelenjava
Lot No: 25