Valamennyi rész vonatkozásában:
Ajánlatkérő a „Kr.” 2.§ (5) bek. alapján az alkalmassági követelmények előzetes igazolására elfogadja ajánlattevő egyszerű nyilatkozatát az EEKD-ban. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet „Kr.” 5. § (1) bekezdésében és a 6-7. §-aiban foglaltakra.
A Kbt. 69.§ (4)-(7) bek. alapján az igazolások benyújtására felhívott gazdasági szereplőnek (ajánlattevőnek) az alábbiak szerint szükséges igazolnia, hogy megfelel az alkalmassági követelményeknek:
- pénzforgalmi számla (számlák) száma, - a pénzforgalmi számla (számlák) megnyitásának időpontja(i),
- a pénzforgalmi számláján (számláin) a felhívás feladásának napját megelőző 12 hónapban előfordult-e a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvény 2. § 25. pontja szerint definiált, 15 naptári napot meghaladó időtartamú sorbaállítás (Ajánlatkérő a sorban állás szóhasználatot is elfogadja).
2. rész vonatkozásában 10 600 000,- Ft
5. rész vonatkozásában 3 000 000,- Ft