Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: Inkoopzaak 1718111
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77320000 Onderhouden van sportvelden
II.1.4)Korte beschrijving:
De gevraagde dienstverlening betreft het gehele onderhoud van de sportparken binnen gemeente Venlo, met uitzondering van de lichtinstallaties en beregeningsinstallaties.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45236119 Herstelwerkzaamheden op sportvelden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Gemiddeld liggen de onderhoudskosten voor de reguliere werkzaamheden tussen de 400 000 EUR en 450 000 EUR exclusief btw per jaar, daarnaast volgen vanuit de meerjaren-onderhoudsplanning (MJOP) aanvullende renovatieopdrachten. Exacte omvang hiervan zal per jaar verschillen en afhangen van het gemeentelijk beleid en de beschikbare budgetten.