Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych produkcji PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 – nr grupy: 292-11-01
Numer referencyjny: 701801579
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych produkcji PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019, w szacunkowych ilościach i rodzajach szczegółowo określonych w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SIWZ. postępowanie obejmuje 29 zadań, przy czym zad. 29 obejmuje 191 pozycji asortymentowych z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje.