Árubeszerzések - 338057-2016
Magyarország-Budapest: Videokonferencia-berendezések
2016/S 189-338057
Előzetes tájékoztató
A hirdetmény eljárás meghirdetésére irányul
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2015-00003 projekt, videó-kommunikációs végpont struktúra kialakítás.
II.1.2)Fő CPV-kód
32232000 Videokonferencia-berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adásvételi szerződés.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71315300 Épületfelmérési szolgáltatások
80511000 Személyzeti képzési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyertes feladata az alábbi végpontok telepítése, és kapcsolódó szolgáltatások ellátása:
— 215 végponton videó kommunikációs szolgáltatás az alábbi bontásban:
72 a bírósági szervezethez köthető helyszín,
39 büntetés-végrehajtási végpont,
21 kormányhivatali illetve egyéb területi közigazgatást kiszolgáló végpont,
18 végpont a bevándorlási hivatalok kiválasztott helyszínein, illetve,
2 „mobil végpont” egyedi igények kielégítésére,
2 speciális „mobil végpont” védett személy meghallgatás céljára,
1 mobil „közvetítő állomás” rendezvények közvetítésére.
60 Járási Hivatal ill. Kormányablak számára egyszerűbb kivitelű fix kiépítésű videó konferencia végpont a rendszerhez történő csatlakozásra, a szükséges VK kliens, kamera és monitor biztosításával, pl. „bizalmas tárgyaló” helyiségekben.
Kapcsolódó szolgáltatások:
— felmérés,
— berendezési tervek készítése,
— eszközök szállítása beüzemelése (verziókövetéshez is),
— dokumentálás,
— átadás-átvételi tesztek,
— garanciális szolgáltatások,
— oktatás.