Supplies - 338247-2022
Poland-Rybnik: Surgical gloves
2022/S 120-338247
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawy rękawic
Reference number: LAS-100-PN/54-2022
II.1.2)Main CPV code
33141420 Surgical gloves
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawic. Specyfikacje dostawy zawiera załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamówienie podzielone jest na 8 pakietów (części). Każdy z wykonawców może złożyć ofertę w zakresie jednego lub dowolnej liczby wybranych pakietów, natomiast w ramach danego pakietu oferta musi być kompletna (tj. musi obejmować wszystkie pozycje), w przeciwnym wypadku zostanie odrzucona. Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy”, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy). Umowy w zakresie rozstrzygniętych pakietów zostaną zawarte na okres 12 miesięcy. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 przewiduje zastosowanie prawa opcji.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Rękawice diagnostyczne
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Lot No: 2
Rękawice chirurgiczne
Lot No: 3
Lot No: 4
Lot No: 5
Lot No: 6
Rękawice ochronne
Lot No: 7
Lot No: 8