II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Biztonsági és védelmi felszerelések/cikkek beszerzése az Európai Parlament 3 munkavégzési helyszíne (Brüsszel, Luxembourg és Strasbourg) részére.
Hivatkozási szám: EP/DGSAFE/FOUR/2017-009.
II.1.2)Fő CPV-kód35100000 Vészhelyzeti és biztonsági berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés tárgya biztonsági és védelmi cikkek beszerzése az Európai Parlament (a továbbiakban: Parlament) brüsszeli, strasbourgi és luxembourgi munkavégzési helyszíne részére. A cikkeket biztonsági tisztviselők és védelmi alkalmazottak részére szánják, és azok feladataik ellátásához és kapcsolódó képzési célokra szükségesek.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 620 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Biztonsági felszerelések és cikkek
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)35110000 Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A tétel keretében 2 termékcsoportot, kötelező és nem kötelező jellegű cikkeket kell beszerezni.
A kötelező cikkek olyan cikkek, amelyeket az ajánlatkérő az előírások („Specifications”) I. mellékletében ismertetett műszaki jellemzőknek megfelelően kíván rendelkezésre bocsáttatni (tűzoltó felszerelések, személyvédelem, mérőműszerek, tárolási, logisztikai és jelzési cikkek, eszközök, elsősegélynyújtási képzéshez szükséges cikkek és egyéb cikkek).
A nem kötelező jellegű cikkek olyan cikkek, amelyekre vonatkozóan a pályázati dokumentumok nem határoznak meg előírásokat, azonban a tétel kategóriájába tartoznak. Ezeket a cikkeket a nyertes ajánlattevő katalógusából fogják megrendelni. Tájékoztatásként közöljük, hogy a katalógusban szereplő nem kötelező jellegű termékeknek a következőket célszerű magukban foglalniuk: fejsze, hólapát, seprű, fokos létra, villamosáram-generátor, hordozható projektorok, 24V-os, nedves környezetben használandó fényforrás, biztonsági vagy tárolószekrények, különféle színű és személyre szabott nyomattal ellátott nagy láthatóságú mellények, elsősegélynyújtási készlet fogyóeszközei, elsősegélynyújtási képzésekhez használt sminkkészlet fogyóeszközei és egyéb biztonsági felszerelések és cikkek.
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)35120000 Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök
A kötelező cikkek olyan cikkek, amelyeket az ajánlatkérő az előírások („Specifications”) I. mellékletében ismertetett műszaki jellemzőknek megfelelően kíván rendelkezésre bocsáttatni (pecsétek, vizsgáló tükrök, rádiófüllhallgatók, védő és tréningruházat harcművészeti sportokhoz, elemlámpa, eszközök és egyebek).
A nem kötelező jellegű cikkek olyan cikkek, amelyekre vonatkozóan a pályázati dokumentumok nem határoznak meg előírásokat, azonban a tétel kategóriájába tartoznak. Ezeket a cikkeket a nyertes ajánlattevő katalógusából fogják megrendelni. Tájékoztatásként közöljük, hogy a katalógusban szereplő nem kötelező jellegű termékeknek a következőket célszerű magukban foglalniuk: simítózáras tasakok, kézi fémdetektorok, cikkek harcművészeti sportokhoz és egyéb biztonsági felszerelések és cikkek.