II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rur stalowych kołnierzowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy asortymentowej 272-1)
Numer referencyjny: 701801529
II.1.2)Główny kod CPV44163000 Rury i osprzęt
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę rur stalowych kołnierzowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych.
Przedmiot zamówienia podzielono na 16 części zamówienia (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 330 102 m rur stalowych kołnierzowych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Rura stalowa kołnierzowa 57,0x2,9x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163000 Rury i osprzęt
II.2.4)Opis zamówienia:
Rura stalowa kołnierzowa 57,0x2,9x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 978 m
Rura stalowa kołnierzowa 88,9x3,6x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 2
Rura stalowa kołnierzowa 88,9x3,6x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 3 600 m
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 3
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 91 710 m
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 4
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 3 648 m
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 5
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 51 866 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 6
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 92 867 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x3000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 7
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x3000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 450 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 8
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x5000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 6 820 m
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 9
Rura stalowa kołnierzowa 159,0x5,0x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 39 743 m
Rura stalowa kołnierzowa 219,1x6,3x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 10
Rura stalowa kołnierzowa 219,1x6,3x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 2 750 m
Rura stalowa kołnierzowa 273,0x10x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 11
Rura stalowa kołnierzowa 273,0x10x6000 P235TR1 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 198 m
Rura stalowa kołnierzowa 323,9x7,1x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 12
Rura stalowa kołnierzowa 323,9x7,1x6000 S235JR 1,6 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 372 m
1. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca OC z luźnymi kołnierzami i przyspawanymi pierścieniami
Część nr: 13
1. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 44,5x6,3x6000 P355 OC 32 MPa z luźnymi kołnierzami i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 6 200 m
2. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 63,5x6,3x5000 P355 OC 40 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 7 910 m
3. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 88,9x8,8x5000 P355 OC 40 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 2 200 m
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa
Część nr: 14
1. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 88,9x4,0x5000 P355 OC 4 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 7 100 m
2. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 108,0x6,3x6000 P355 4,0 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 2 000 m
3. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 159,0x5,6x6000 P355 4,0 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 720 m
4. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa 168,3x6,3x6000 P355 4,0 MPa z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 300 m
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa do podsadzki hydraulicznej z kołnierzami luźnymi przyspawanymi pierścieniami
Część nr: 15
1. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa do podsadzki hydraulicznej 185,0/219,1x17,5x4000 20GB 10 MPa z kołnierzami luźnymi przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 600 m
2. Rura stalowa bez szwu kołnierzowa do podsadzki hydraulicznej 185,0/205,0x10,0x4000 20GB 6,4 MPa z kołnierzami luźnymi przyspawanymi pierścieniami - szacunkowa wielkość dostaw – 2 030 m
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x6000 P235TR1 OC 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Część nr: 16
Rura stalowa kołnierzowa 108,0x4,5x6000 P235TR1 OC 2,5 MPa z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32 - szacunkowa wielkość dostaw – 6 040 m