Supplies - 342920-2018
Poland-Katowice: Rubber conveyor belts
2018/S 149-342920
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż taśmy przenośnikowej gumowej trudnopalnej do jazdy ludzi i transportu urobku w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. KWK Murcki-Staszic
Reference number: 621800986
II.1.2)Main CPV code
34312600 Rubber conveyor belts
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa i montaż taśmy przenośnikowej gumowej trudnopalnej do jazdy ludzi i transportu urobku w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400 w ilości 2400 m dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Murcki – Staszic (nr grupy 252-2)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku Nr 1 do SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa i montaż taśmy przenośnikowej gumowej trudnopalnej do jazdy ludzi i transportu urobku w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400 w ilości 2400 m dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Murcki–Staszic”
Wykonawca zobowiązany jest do dostawy taśmy i przeprowadzenia kompletnego montażu przedmiotu zamówienia w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400, zabudowanym w Pochylni kamiennej – odstawczej do poz. 900, w okresie nie dłuższym niż 185 dni od daty otrzymania Zamówienia.
Kompletny montaż uwzględnia wszelkie prace związane z:
a) wyciągnięciem (demontażem) starej taśmy linkowej z trasy przenośnika.
b) wciągnięciem nowej taśmy w trasę przenośnika.
c) wykonaniem połączeń odcinków taśmy.
d) przedstawieniem sprawozdania z badań wytrzymałościowych połączenia na zrywanie.
e) uruchomieniem przedmiotu zamówienia w przenośniku
Zakres zamówienia szczegółowo określono w załączniku nr 1 do SIWZ