Services - 34297-2022
Poland-Kamienna Góra: Forestry services
2022/S 015-034297
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług leśnych z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa na terenia Nadleśnictwa Kamienna Góra (Szkólka Leśna w Krzeszowie) w roku 2022
Reference number: ZG.270.1.2022
II.1.2)Main CPV code
77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kamienna Góra, na szkółce leśnej w Krzeszowie w roku 2022.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement: