Services - 343224-2021
Czechia-Prague: Systems and technical consultancy services
2021/S 129-343224
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dynamický nákupní systém na služby penetračního testování
II.1.2)Main CPV code
72220000 Systems and technical consultancy services
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění služby penetračního testování, která je s ohledem na zákon č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů či jeho prováděcích předpisů nutná v oblasti zabezpečení jednotlivých informačních systémů Kritické informační infrastruktury a Významných informačních systémů a provozních systémů. Předmětem veřejných zakázek mohou být i penetrační testy prováděné dle legislativy, která nahradí legislativu dle věty první, či provedení penetračních testů na jakémkoli informačním systému, pokud to Centrální zadavatel (či zadavatel veřejné zakázky v DNS) považuje za vhodné.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
72254000 Software testing
72254100 Systems testing services
72800000 Computer audit and testing services
72150000 Computer audit consultancy and hardware consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Služby penetračního testování budou poskytovány zejména v prostředí Ministerstva financí a Státní pokladny Centra sdílených služeb, s.p.