Szolgáltatások - 345226-2020
Magyarország-Budapest: Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
2020/S 140-345226
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájék. 2020/II.- TMÜ kreatív,gyártás
Hivatkozási szám: EKR000548962019
II.1.2)Fő CPV-kód
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás a Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. részére komplex kommunikációs ügynökségi feladatokhoz ellátására
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
TMÜ - gyártás és kreatív II.
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92111200 Reklám-, propaganda-, ismeretterjesztő film és videofilm gyártása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. 2020. évi kommunikációs tevékenysége körében végzendő gyártási és kreatív kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása - II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 775 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-hétszázhetvenötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, 532 500 000,- Ft + Áfa, azaz ötszázharminckétmillió-ötszázezer forint opció.
TMÜ - gyártás és kreatív I.
Rész száma: 2