Results of design contest
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Lietuvos banko pastatų Žirmūnų g. 151, Vilniuje, rekonstravimo tarptautinis atviras projekto konkursas
II.1.2)Main CPV code71230000 Organisation of architectural design contests
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71242000 Project and design preparation, estimation of costs
II.2.4)Description of the procurement:
Konkurso tikslas – išrinkti geriausią projektą Lietuvos banko rekonstruojamų pastatų komplekso Žirmūnų g. 151, Vilniuje, statybai.